Ubytování

Hotel poskytuje komfortní, ale zároveň útulné ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a jednom apartmánu.

Celková kapacita hotelu je 24 pokojů s 53 lůžky. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou volbou a vysokorychlostní připojení k internetu. Pokoje typu komfort mají chladničku. K dispozici je i možnost zapůjčení dětské postýlky. Dětské postýlky je nutné předem rezervovat z důvodu omezené kapacity.

Hosté mají na výběr mezi pokoji s výhledem na zámek a zámecký park, nebo na hory.
V prvním patře hotelu je k dispozici herna vybavená kulečníkem, biliardem a stolním fotbalem  V celém areálu hotelu je též možné se připojit na wi-fi síť zdarma.

Služby hotelu:  informační služby, úschovna cenností, parkoviště či uzamykatelná garáž , bezplatné zapůjčení společenských her, na přání zajištění dopravy na autobusové či vlakové nádraží, nebo na letiště do Prahy.
Parkování zdarma je možné na nehlídaném parkovišti za hotelem, nebo za poplatek v hotelové garáži, kde je však nutné místo předem rezervovat vzhledem k omezené kapacitě.

 

Příjezd:  14:00 – 19:00

Odjezddo 10:00 hodin

 

Případné příjezdy po 19. hodině prosím hlaste na hotelové recepci.

 

Hotel je od 22. hodiny do 7. hodiny uzamčen.

 

Důležité kontakty: 

Telefon:  +420 722 539 374, e-mail: hotellabut@seznam.cz